News

गोंगबु घटना सेलाउन नपाउदै १७ बर्षीय दीपेनको श*व कुहीएको अबस्थामा भेटियो (भिडियो हेर्नुहोस)

भिडियो तलको समाचारको अन्त्यमा राखिएको छ, पुरा हेर्नुहोला ।वि वादित छविकी मोडल तथा यूट्यूवर सोनिका रोकायाले हालै फेसबुक लाइभमा आएर ‘रौ द्ररुप’ देखाएकी छन् । वि क्षिप्त मनोदशामा देखिएकी उनले अ श्लील गा लीगलौजसहित आ पत्तिजनक कुराहरु बोलिन् ।
‘कति कुरा नबोल्न खोज्दा खोज्दै पनि सा इको बनाइदिन्छन्’ भन्दै उनले लाइभ सुरु गर्छिन् । त्यसपछि उनले अंग्रेजी र नेपालीमा अ श्लील श ब्दहरु प्रयोग गर्दै आफ्नो भँडास निकालेकी छन् । एक व्यक्तिको नाम लिएर ध म्कीसमेत दिन पुगेकी छन् । ती व्यक्ति को हुन् र उनीसँग वि वादको विषय के हो भन्ने सोनिकाले खुलाएकी छैनन् ।
पूर्वयुवराज पारससँग सोनिकाको अ फेयर रहेको चर्चा केही समयदेखि चलेको थियो । तर, उनीहरु अहिले अ लग भएको बताइएको छ । सोनिका गाउँको घरबाट फेसबुक लाइभमा आएकी हुन् । पारससँग निकट हुँदा उनले आफू अब पुरानो छवि सुधार्नतर्फ लागिपरेको बताउने गर्थिन् ।

भिडियो तलको समाचारको अन्त्यमा राखिएको छ, पुरा हेर्नुहोला ।वि वादित छविकी मोडल तथा यूट्यूवर सोनिका रोकायाले हालै फेसबुक लाइभमा आएर ‘रौ द्ररुप’ देखाएकी छन् । वि क्षिप्त मनोदशामा देखिएकी उनले अ श्लील गा लीगलौजसहित आ पत्तिजनक कुराहरु बोलिन् ।
‘कति कुरा नबोल्न खोज्दा खोज्दै पनि सा इको बनाइदिन्छन्’ भन्दै उनले लाइभ सुरु गर्छिन् । त्यसपछि उनले अंग्रेजी र नेपालीमा अ श्लील श ब्दहरु प्रयोग गर्दै आफ्नो भँडास निकालेकी छन् । एक व्यक्तिको नाम लिएर ध म्कीसमेत दिन पुगेकी छन् । ती व्यक्ति को हुन् र उनीसँग वि वादको विषय के हो भन्ने सोनिकाले खुलाएकी छैनन् ।
पूर्वयुवराज पारससँग सोनिकाको अ फेयर रहेको चर्चा केही समयदेखि चलेको थियो । तर, उनीहरु अहिले अ लग भएको बताइएको छ । सोनिका गाउँको घरबाट फेसबुक लाइभमा आएकी हुन् । पारससँग निकट हुँदा उनले आफू अब पुरानो छवि सुधार्नतर्फ लागिपरेको बताउने गर्थिन् ।

Related Articles

Back to top button
Close