News

र’ङ्गेहा’त भे’टेप’छि फ’रार जे’ठा’जु बु’हा’री प’क्रा’उ ,रुँ’दै सु’ना’ए सु’रुदे’खि’को स’म्पु’र्ण ना’लीबे’ली (भिडियो)

झापा( झापामा फेरि अर्को सोच्नै नसकिने अनि घिनलाग्दो घ’टना घटेको छ । एकै परिवारका दाजुले आफ्नै कान्छा भाइकी श्रीमती भगाएका हुन । केही समय अगाडी धर्म चाहार नाम गरेका एक पिडित युवा मिडियामा आएर आफ्नै माइला दाइले आफ्नी श्रीमती भगाएको भन्दै भक्कानो छोडेर रोएका थिए । डेढ बर्सिय बालिका ब ला त्कार गरेको आरोपमा ८ बर्ष जे ल बसेर भर्खरै आएका माइला दाजुले आफ्नी श्रीमती लिएर एक्कासि बे पत्ता भएको जनाएका थिए। उनले प्रहरी कार्यालयमा उजुरी समेत दिएका थिए ।

दिनरात उनीहरुको खोजिमा रुदै भौतारिएका भाइलाई आज ठूलो खुशी मिलेको छ । मध्यरातमा झापाको बिर्तामोडमा सुपर अनलाइन टिभी फास्ट अनलाइन टिभी सहित धेरै पत्रकारहरुको टोलि र प्रहरीको टोलिले दिनभरि देखि खोजी गर्दा मध्यरातमा फेला परेका छन ।

उनीहरु संग कुराकानी गरिएको छ भिडियो युटुबमा सुपर अनलाइन टिभीमा रहेको छ । घरमै आफुहरुलाई रङ्गेहात आमा र भाउजुले भेटेपछी भागेको बताउने उनिहरुले यस्तोसम्म भने कि सुनेर सबैको होस उड्यो । आफ्नै बुहारीलाई भगाउने जेठाजु र भाग्ने बुहारीसङ गरिएको बिशेष भिडियो तलको भिडियोमा हेर्नुहोला

झापा( झापामा फेरि अर्को सोच्नै नसकिने अनि घिनलाग्दो घ’टना घटेको छ । एकै परिवारका दाजुले आफ्नै कान्छा भाइकी श्रीमती भगाएका हुन । केही समय अगाडी धर्म चाहार नाम गरेका एक पिडित युवा मिडियामा आएर आफ्नै माइला दाइले आफ्नी श्रीमती भगाएको भन्दै भक्कानो छोडेर रोएका थिए । डेढ बर्सिय बालिका ब ला त्कार गरेको आरोपमा ८ बर्ष जे ल बसेर भर्खरै आएका माइला दाजुले आफ्नी श्रीमती लिएर एक्कासि बे पत्ता भएको जनाएका थिए। उनले प्रहरी कार्यालयमा उजुरी समेत दिएका थिए ।

दिनरात उनीहरुको खोजिमा रुदै भौतारिएका भाइलाई आज ठूलो खुशी मिलेको छ । मध्यरातमा झापाको बिर्तामोडमा सुपर अनलाइन टिभी फास्ट अनलाइन टिभी सहित धेरै पत्रकारहरुको टोलि र प्रहरीको टोलिले दिनभरि देखि खोजी गर्दा मध्यरातमा फेला परेका छन ।

उनीहरु संग कुराकानी गरिएको छ भिडियो युटुबमा सुपर अनलाइन टिभीमा रहेको छ । घरमै आफुहरुलाई रङ्गेहात आमा र भाउजुले भेटेपछी भागेको बताउने उनिहरुले यस्तोसम्म भने कि सुनेर सबैको होस उड्यो । आफ्नै बुहारीलाई भगाउने जेठाजु र भाग्ने बुहारीसङ गरिएको बिशेष भिडियो तलको भिडियोमा हेर्नुहोला

Related Articles

Back to top button
Close