News

एकाबिहानै आमा छोरीले यति धेरै समाजको अगाडी गुमाए हेर्दाहेर्दै ज्यान, घटनास्थलका (तस्विरसहित)

धरान । धरानमा विहिवार विहानै भएको आललागीमा २ जनाको निधन भएको छ । धरान–१५ साम्पाङ मार्गमा भएको आगालीमा आमा छोरीको निधन भएको हो । नेपाल प्रहरीबाट अवकास प्राप्त नरबहादुर श्रेष्ठको पुरानो घरमा आगलागी हुँदा आमा धनमाया र उनको छोरीको निधन भएको हो । छोरी आगलागीमा परेपछि उनलाई निकाल्न गएकी आमाको पनि निधन भएकोह हो ।

आगो लागेको थाहा पाउनेबित्तिकै माथिल्लो तलामा रहेकी अपाङ्ग छोरी ५८ वर्षीया सीता श्रेष्ठलाई निकाल्न जाँदा ८७ वर्षीया धनमायाले पनि ज्यान गुमाएको प्रहरीले जनाएको छ । अपागं छोरी सिता माथिल्लो तलामा बसेकी थिइन् । आगलागी भएको थाहा पाउने बित्तिकै उनी दौडिएर माथिल्लो तलामा गएकी थिइन् ।
त्यही बेलामा आगोको ठूलो मुस्लो निस्किएको स्थानियले बताएका छन् । आगोको ठूलो लप्का निस्किएपछि स्थानियले पनि उनीहरुलाई बचाउन सकेनन् । उनीहरुको आँखा अगाडी नै आमाछोरीको ज्यान गएकोह ो । आगलागीको कारण भने थाहा हुन सकेको छैन । ग्यास चुहिएर हुन सक्ने अनुमान गरिएको छ ।

स्थानीयका अनुसार नरबहादुरले बिहानै मात्र ग्यास सकिएका कारणले नयाँ ग्यास ल्याएर छाडिदिएका थिए । ग्यास ल्याएको केही समयलगत्तै ठूलो आवाज आएको स्थानियले बताएका छन् । विहान ८.१५ बजेबाट सुरु भएको आगालागी ९.४० बजे नियन्त्रणमा लिइएको प्रहरीले जनाएको छ । धरान उपमहानगरको दुई वटा दमकल र इटहरी उपमहानगरको दमकल, जनपद, सशस्त्र प्रहरी र स्थानीयबासीको सहयोगमा आगो नियन्त्रणमा लिइएको हो । घटनास्थलमा देखिएका तस्विर हेर्नुहोस :

Related Articles

Back to top button
Close