News

बे’हुला बे’हलुी जन्ती चढे’को गाडी दु’र्घटना, बे’हुला बे’हुली स’हित १३ जना ….

धनगढी : डडेल्धुरा राजमार्गअन्तर्गत पर्ने कैलालीको गोदावरी नगरपालिकाको गाईमारा सडकखण्डमा जन्ती सवार रहेको गाडी गए राति दुर्घटना हुँदा बेहुला बेहुलीसहित १३ जना घाइते भएका छन्।बैतडीबाट कञ्चनपुरतर्फ आउँदै गरेको सु प
प्र०१००१ज१२५४नं को उक्त गाडी सडकबाट झण्डै २०० मिटर तल खेसेर भएको दुर्घटनामा बेहुला कञ्चनपुरको बेलौरी नगरपालिका–३ का २१ वर्षीय गोविन्द लुहार र बेहुली बैतडी दोगडाकेदार नगरपालिका–६ की २० वर्षीया डम्मरा लुहार घाइते भएका छन्।

बेहुलाको टाउकोमा र बेहुलीको हातमा चोट लागेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक प्रतीक विष्टले जानकारी दिए।घाइतेमध्ये दुई जनाको अवस्था गम्भीर छ। कैलाली प्रहरीको टोलीले घाइतेको उद्धार गरी अत्तरियास्थित पद्मा अस्पताल र धनगढीको माया मेट्रो अस्पतामा भर्ना गरेको छ।
पूरा समाचार हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस्।

READ MORE,

काठमाडौ । चितवनको कालिका नगरपालिकामा भएको एक घटनाले अहिले चर्चा पाएको छ । १७ वर्षकी अनिषा कुमालको २१ वर्षका कञ्चन तिमिल्सेनासंग करिब ६ महिना देखि प्रेम थियो । उनीहरुले पुष १९ गते काठमाडौमा युवकको आमाकै अगाडी विवाह गरे । विवाहको तस्बिर र भिडियो पनि सार्वजनिक भएको छ ।

तर अहिले युवतीले विवाह अस्विकार गरेपछि युवकले वि’ष से’व’न गरेका छन् । युवक अहिले पनि अ’चे’त अवस्थामा अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । यो घटनामा युवती र युवकको आमाको कुरा बाझिएको छ । युवकको आमाले युवतीले नै विवाह गरेनस् भने मेरो अन्तै विवाह गरिदिन्छन् म वि’ष खा’न्छु भनेर युवतीले भनेका कारण युवकले सिन्दुर हालिदिएको आमाले बताएकी छन् ।**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

तर युवतीले भने आफुलाई युवकले एकतर्फी माया गरेको बताएकी छन् । सिन्दुर नहाली म तिमीलाई माइत जान दिन्न भनेर युवकले भनेका कारण आफु विवाह गर्न राजि भएको बताएकी छन् । तर युवती चितवनवाट काठमाडौसम्म युवकसंग पुगेकी थिइन् । युवकको आमा काठमाडौमा ज्यामी काम गर्थिन । उनीहरु काठमाडौमा रहेको आमाको कोठामै विवाह गरेको तस्बिर सार्वजनिक भएको छ ।

युवतीको माइतीले विवाह छुटाइदिएका कारण यस्तो घटना भएको युवकको आमाको आरोप छ । उनीहरुले पुष १९ गते युवकको आमाकै अगाडी विवाह गरेका थिए । कालिका नगरपालिका चितवनमा रहेकी यि महिला अहिले छोराको बोली सुन्न नपाउँदा निकै पी’डित भएकी छन् ।

Related Articles

Back to top button
Close