Intresting

बाबु ऋषिको निधनपछि शोकमा डुबेकी आमालाई सघाउँदै छोरी रिद्धिमा , छोरा रणबीर भने आलियाकै प्रेममा मस्त

काठमाडौं – स्वर्गिय अभिनेता ऋषि कपूर र नीतू कपूरकी छोरी हुन् रिद्धिमा कपूर उनी सोशल मीडियाकी स्टार हुन्। फिल्मबाट टाढा भएपनि मीडियामा फ्यान फलोङ धेरै छ। बाबुको निधन भएको केही समय पनि उनले तीन पुस्ताको साथ कपूर परिवारको तस्वीर शेयर गरेकी छन्।तस्वीरमा रिद्धिमा कपूर उनकी आमा नीतू कपूर र छोरी समारासँगै छिन्।

नीतू कपूरले एउटा सेल्फी लिदैछन्। तस्वीरको साथ, रिद्धिमाले क्याप्शनमा लेख्छिन्, तीन पुस्ता, प्रेम र धेरै प्रेम। बाबुको निधन पछि आमाको स्याहार गर्दै आएकी रिद्धिमा माले आफ्नो बुबाको एक तस्वीर उनको ईन्स्टा स्टोरीसँग शेयर गरिन्। पुरानो तस्बिरमा नीतू कपूरसँग ऋषि कपूर र रिद्धिमा पनि थिए। ऋषि कपूर र नीतु कपूर क्यामेरा हेर्दै पोज दिँदै थिए। उही समयमा, रिद्धिमा खेल्नमा व्यस्त थिइन् र उनको ध्यान क्यामेरामा नभई खेलमा नै छ।

रिद्धिमाले हालै इन्स्टाग्रामको एक प्रत्यक्ष सत्रमा फ्यानहरूको प्रश्नहरूको जवाफ दिँदै थिइन्। उनका एक फ्यानले प्रश्न गरे ुनीतू म्यामलाई अहिले कस्तो छरु के उहँ ठीक हुनुहुन्छ ? यसमा रिद्धिमाले भनिन् ‘हामी दुवैले एक अर्कालाई सहयोग गरिरहेका छौं र हामी ठीक छौु। हालै एक सानो अतिथि नीतू कपूरको घरमा आएको छ। यो सानो पाहुना अरू कोही होइन एउटा कुकुर हो जसलाई छोरी रिद्धिमाले आमाको लागी उपहार दिएकी हुन् । कुकुरको नामडूडल कपूर राखेकी छन् । बाबुको ऋषी कपुरको निधन पछि रणवीर कपुर पनि छुट्टै बस्दै आएको बताइएको छ । उनी अहिले पनि आलियाकै प्रेममा मस्तराम बनेको स्रोत बताउँछ ।

 

Related Articles

Back to top button
Close