News

”सुशान्त घ’टना’मा अब जे’ल जा’ने पा’लो अं’किता’को ! रि’याले यस्तो आ’रोप ल’गाउँ’दै अंकिता विरुद्ध मु’द्दा”

एजेन्सी । सुशान्त सिंह राजुपतको विषयसंगै जोडिएको ड्र’ग्स मामलामा नार्कोटिक ब्यूरोले रिया चक्रवर्तिलाई ८ सेप्टेम्बरमा गिरफ्तार गरेको थियो । उनलाई केही हप्ताअघि मात्रै बम्बई हाई कोर्टले जमानातमा छाड्ने आदेश दिएसंगै उनी रिहा भएकी हुन् । रिया झण्डै १ महिनासम्म न्यायीक हिरासतमा रहेकी थिईन् ।

रिया जमातनमा बाहिरीएसंगै उनका वकिल सतिश मानेसिन्धेले भनेका थिए कि,‘जस्ले पनि रियाको अपमान गरेका थिए उनीहरुवि’रु’द्ध कानूनी कारवाही गर्ने छौं र मानहानीको मु’द्या दर्ता गर्ने छौं ।’ सोही बमोजिम खबर बाहिरीएको छ कि सुशान्त सिंह राजपुतकी पूर्व प्रेमिका अकिंता लोखण्डेकोवि’रु’द्धमा रियाले मानहानीको मु’द्या दर्ता गर्नेछिन् ।**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

खबरका अनुसार रियाले अकिंताकोवि’रु’द्धमा कानूनी कार्वाही गर्नकोलागी पुरै तयारी गरि सकेकी छन् । भारतीय मिडिया ई टाईमस्को रिर्पोट अनुसार रियाले अकिंताकोवि’रद्धमा मु’द्या दर्ता गर्नेछिन् । किनभने अकिंताले रिया चक्रवर्तिको आलोचना गर्ने क्रममा भनेकी थिईन् कि‘के कोही व्यक्ति जो कसैलाई यत्ति धेरै प्रेम गर्ने दावा गरिरहेको हुन्छ त्यो व्यक्तिले उस्लाई ड्र’ग्स सेवन गर्ने अनुमति दिन्छ ?’

अकिंताको यही बयानका आधारमा सुशान्त सिंह राजपुतको केसमा नयाँ विबाद शुरु भएको थियो । रिर्पोटका अनुसार जब रिया गि’र’फ्तार भईन् सोही समयमा अकिंताले रियालाई कटाक्ष हान्दै एउटा पोष्ट शेयर गरेकी थिईन् । जस्मा लेखिएको थियो,‘भाग्य र सहयोगबाट केही हुँदैन । तपाईँ आफ्नो कर्मद्धारा नै आफ्नो भाग्य आफै बनाउनु हुन्छ । र त्यो कर्म हो ।’ यसका साथै अकिंताले लेखेकि छन्,‘सुशान्तको मेन्टल हेल्थको बारेमा उनको परिवारलाई किन जानकारी गराईएन ? किनभने रिया आफैले ड्र’ग्सको सेवन गर्ने गर्थिन् ।’

अकिंताको यिनै बयान र सोसल मिडियामा गरेका यिनै पोष्टका आधारमा रियाले उनकोवि’रु’द्धमा मानहानीको मु’द्या दर्ता गराउने तयारी गरेकी हुन् । यो कुराको आधिकारीक धारणा भने न रिया न त उनका वकिलद्धारा नै सार्वजनिक भएको छ । तर जे होस् यदि साँच्चै यस्तो भयो भने कस्तो हुन्छ होला त अकिंता र उनका फ्यानहरुको रियाक्सन रु त्यो भने हेर्न बाँकि नै छ ।

यो पनि….

आज श्री शाके १९४२ बि.स.२०७७ साल कार्तिक ४ गते मंगलबार इश्वी सन २०२० अक्टोबर २० तारीख शुद्ध आश्विन शुक्लपक्ष दुर्गा पक्ष चतुर्थी तिथी अनुराधा नक्षत्र सौभाग्य योग वव करण चन्द्रंमा बृश्चिक राशिमा आनन्दादि योगमा वज्र योग प्रमादीनाम संवत्सर सुर्य दक्षिणायन शरद ऋतु शारदीय नवरात्र चतुर्थी मंगल चतुर्थी व्रत (ज्यो.प.सरोज घिमिरे)

मेष राशि (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) खान पानमा बिशेष साबधानी अपनाउनु होला । आफन्तजनहरु सगँको सम्बन्धमा सामान्य समस्या उत्पन्न हुन सक्नेछ । गरीरहेको कार्य परीर्वतनको सम्भाबना रहेकोछ । स्वास्थमा सामान्य समस्या देखा पर्नेछ । अरुको बिश्वासमा गरीएका कार्यहरुबाट सामान्य तनाबको सामना गर्नुपर्नेछ । नयाँ लगानीका क्षेत्रमा बिशेष साबधानि रहनु पर्नेछ ।

बृष राशि (इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो) ब्यापार ब्यवसायको निम्ति राम्रो समय रहेको छ । निर्णय गर्ने क्षामतामा बृद्यि हुनेछ । मित्रजनहरु बाट साथ सहयोग प्राप्त हुनाले मनमा प्रशन्नता छाउनेछ । सामान्य यात्रा रहन सक्छ । प्रेमी प्रेमिकाको बिच सामान्य मनमुटाब रहन सक्छ । अध्यन अध्यापनमा समय उत्तम रहेकोछ ।

मीथुन राशि (का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह) अरुको छीटो बिश्वास गर्ने बानिको कारण तपाँईलाई सामान्य धोका हुन सक्छ । अरुको सहयोग निम्ति धेरै समय ब्यतित हुन सक्छ । कुरा काट्रने ब्यक्ति हरुको बृद्यि हुनेछ । शत्रु सबल रहलान । स्वास्थ सम्बन्धि समस्या ले सताउला । आजको सामान्य खर्चले भोलिलाई फाईदा मुलक हुनेछ ।

कर्कट राशि (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो) मनोरञ्जनको क्षेत्रमा धेरै समय ब्यतित हुन सक्छ । सामान्य आम्दानि हुनसक्ने सम्भाबना रहेको छ । नयाँ कार्यको थालनिले गर्दा मन प्रशन्न रहला । सामान्य अप्रिय खबरले मानसिक चिन्ता ब्यहोर्नु पर्ला । साझेदारी कामको आम्दानि भने उत्तम रहनेछ । आय आर्जनका निम्ती समय राम्रो रहेकोछ ।

सिंह राशि (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे) भौतिक श्रोत साधनको प्रयोगले मन प्रशन्न रहला । पारीवारिक साथ सहयोग बाट काममा बिशेष फाईदा हुनेछ । दाम्पत्य सम्बन्धमा सुधार आउनेछ । परीश्रम अनुरुप फल प्राप्ति नहुनाले मनमा खिन्नता बोध हुनसक्छ । सबारी साधनको प्रयोगमा ध्यान लिनु होला । तपाईको प्रगतिमा आरीस गर्ने हरुबाट बच्नु पर्ला ।

कन्या राशि (टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो) कामको क्षेत्रमा भने साधारण झन्झट तथा अप्जस सहनु पर्ला । आय आम्दानि मा बृद्यिहुने योग रहेको छ । भौतिक स्रोत साधनको प्रयोग मा समय ब्यतित रहन सक्छ । मित्रजनको साथ सहयोग भरपुर प्राप्त रहनेछ । मानसिक चन्चलताले गर्दा कार्य सम्पादनमा सामान्य झन्झट ब्यहोर्नु पर्ला ।

तुला राशि (र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते) मान प्रतिष्ठामा बृद्यि हुने योग रहेको छ । कुलकुटुम्ब हरुको साथ सहयोग राम्रो प्राप्त हुनेछ । मधुर बाणीका कारण बिग्रन लागेको काम बन्ने योग रहेको छ । कोध्रको कारण मानसीक चिन्ता रहन सक्छ । बिश्वासिला ब्यत्तित्वहरुबाट धोकाहुनसक्नेछ । खानपानका कारण स्वास्थमा सामान्य समस्या उत्पन्न हुन सक्नेछ ।

बृश्चिक राशि (तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु) मान्यजनको भेटघाट बाट मन प्रशन्न रहला ।सामान्य यात्राको सम्भाबना रहन सक्छ । कार्य क्षेत्रमा सामान्य झन्झट ब्यहोनु पर्ला । शारिरिक आलस्यता ले सताउने छ । साजेदारी काममा हात नहालेकै बेस हुने छ । जिवन साथिको साथ सहयोग द्वारा ब्यापार ब्यवसायका क्षेत्रमा मनग्य लाभ प्राप्त रहनेछ ।

धनु राशि (ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे) बिश्वासिलो ब्यक्ति बाट धोकाहुनाले गरिरहेको काममा बिशेष झमेला पर्न सक्छ । दाम्पति बिच सामान्य कलह रहने सम्भाबना रहन सक्छ । खराब संंगतको कारणले कार्य क्षेत्रमा सामान्य झन्जट ब्यर्होनु पर्ला । मनोबिलासिताका सामानहरुमा सामान्य खर्चहुन सक्ने सम्भाबना रहेको छ ।

मकर राशि (भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि) नयाँ कार्यको थालनिले गर्दा मन प्रशन्न रहला । मेहेनत र परीश्रम को कदर हुन सक्ने योग रहेको छ । निर्णय गर्ने क्षमतामा बृद्धि हुनेछ । नयाँ मित्र सगँको भेट वा प्रिय खबरले मन प्रशन्न रहनेछ । रचनात्मक कार्य तथा मनोरञ्जनका क्षेत्रमा समय ब्यतित रहनेछ । आम्दानीका दीर्घकालिन श्रोतहरु फेला पर्नेछन ।

कुम्भ राशि (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द) कार्यसम्पादनमा झन्झट हुनाले मनमा खिन्नता बोध हुनेछ । परीबारका कोहि सदस्य हरुको स्वास्थ क्षेत्रमा झमेला पर्न सक्छ । बौधिक बिकास तथा विद्या प्राप्ति योग रहेको । सभा सम्मेलनमा सरीक हुने अबसर प्राप्त हुनेछ । पारीवारिक सम्बन्धमा सुधार आउनेछ । आफ्नो कुसलताले गर्दा आम्दानिको क्षेत्र सबल रहने छ ।

मिन राशि (दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि) मनोरञ्जनको निम्ति धेरै समय ब्यतित हुन सक्छ । सबारी साधन को प्रयोगमा ध्यान दिनु होला सामान्य झन्झट रहन सक्छ । अरुको बसमा गरीएको कार्यले मनमा खिन्नता उत्पन्न हुनेछ । लगानिको क्षेत्रमा सजग रहनु पर्ने दिन रहेको छ । कार्य सम्पादनमा ढीलाई हुनाले सामान्य अप्जस सहनु पर्ला ।

Related Articles

Back to top button
Close