News

क्यारेबियन प्रिमियर लिगका लागि सन्दीप लामिछानेको मूल्य ९० हजार अमेरिकी डलर

क्यारेबियन प्रमियर लिग (सीपीएल)को ड्राफ्टमा यसपटकको सिजनका लागि नेपाली युवा क्रिकेटर सन्दीप लामिछानेले आफ्नो मुल्य ९० हजार अमेरिकी डलर मूल्य तोकेका छन् ।

(सीपीएल)ले यो सिजनका लागि खेल्ने खेलाडीहरु छनौंट गर्न आज ड्राफ्ट सार्वजनिक गर्दैछ । सन्दीपले पनि ड्राफ्टमा नाम लेखाउदै आफ्नो मूल्य ९० हजार अमेरिकी डलर अर्थात १ करोड ८ लाख ५७ हजार तोकेका हुन् ।

सीपीएल ड्राफ्टमा २३ देशका ५ सय ३७ खेलाडीहरुले नाम दर्ता गरेका छन् । जसमा सन्दीप सर्वाधिक चौंथो महंगा खेलाडीमा परेका छन् । ड्राफ्टमा सबैभन्दा महंगा खेलाडीका रुपमा पाकिस्तानका पूर्वकप्तान साहिद अफ्रिदी रहेका छन् । उनको मूल्य १ लाख ६० हजार अमेरिकी डलर रहेको छ ।

दोस्रो महंगा खेलाडीको रुपमा इंग्ल्यान्डका इयान मोर्गान रहेका छन् । उनले १ लाख ३० हजार डलर मूल्य राखेका छन् । क्यारेबियन लिग आगामी अगस्ट १८ देखि सेप्टेम्बर १० सम्म ट्रिनिडाड एण्ड टोबागोमा हुनेछ । कोरोना भाइरसका कारण यसपटकको लिग एकै मुलुकमा सम्पन्न गरिने बताइएको छ ।

Related Articles

Back to top button
Close